MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stegpall/stol 14408404
nr 1440 8404
Stegpall/stol
1950-tal. Höjd: 64cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:00:52
20/12 06:23:20
100 kr
20/12 19:50:13